Operator Techniczny

12 lipca 2022

Opis oferty pracy

Zadania:

– obsługa linii produkcyjnej
– prowadzenie procesu technologicznego zgodnie z obowiązującymi przepisami
– przezbrajanie urządzeń zgodnie z wytycznymi
– utrzymanie w odpowiednim stanie technicznym maszyn i urządzeń
– przygotowanie obszaru pod względem mikrobiologicznym (sanityzacja i dezynfekcja)
– współpraca z pozostałymi działami wspierającymi obszar produkcji

Wymagania:

– wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o profilu technicznym
– doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym
– znajomość budowy maszyn i obsługi technicznej urządzeń
– posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
– dyspozycyjność do pracy zmianowej

Klient oferuje:

– umowę o pracę (na czas szkolenia praca na stanowisku Młodszego Operatora Technicznego)
– prywatną opiekę medyczną
– ubezpieczenie na życie
– Kartę Multisport
– system kafeteryjny (bilety do kina, teatru, bony na zakupy)
– premie okolicznościowe
– paczki świąteczne dla dzieci pracowników
– jeden dodatkowy dzień wolny
– program emerytalny