Specjalista ds. przygotowania produkcji

16 grudnia 2022

Opis oferty pracy

Wymagania

Doświadczenie:

  • doświadczenie w pracy z systemem ERP mile widziane

Zakres zadań:

  • przygotowanie zleceń do produkcji pojemników elastycznych typu BIG-BAG,
  • drukowanie etykiet,
  • przygotowanie wzorów pojemników,

Uprawnienia:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • dobra znajomość pakietu MS OFFICE,

Wykształcenie:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,

Inne:

  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność komunikacji ustnej i pisemnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność wyszukiwania, analizy i porównywania informacji,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • inicjatywa, samodzielność, dokładność.

Warunki zatrudnienia

Nazwa stanowiska:

  • specjalista ds. przygotowania produkcji

Dodatki:

  • świadczenia z ZFŚS,

System pracy:

  • praca w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00) od poniedziałku do piątku

Typ umowy:

  • umowa o pracę