Jak przebiega współpraca?

Jak każdy pracodawca chcesz zatrudniać najlepszych pracowników. To zrozumiałe. Posiadanie takiego zespołu gwarantuje sukces i rozwój firmy. Świetny zespół to pewność i stabilność firmy, to możliwość zdobywania nowych kontraktów, zamówień i realizacja celów na wysokim poziomie.

Problem jednak w tym, że znalezienie utalentowanych, doświadczonych specjalistów, menadżerów lub ekspertów w konkretnej dziedzinie nie jest łatwym zadaniem. Nie zawsze pracodawca potrafi trafnie określić, jakiego specjalisty szuka.

Przychodzimy Państwu z pomocą. Usługi naszych headhunterów mogą okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem i warto z ich usług skorzystać.

W celu zrealizowania zamówionej przez Ciebie usługi i żeby zainteresować specjalistów pracą dla Ciebie, headhunter musi dotrzeć do potencjalnych pracowników z propozycją odejścia od dotychczasowego pracodawcy.

Działamy w Twoim imieniu z zachowaniem dyskrecji w stałym kontakcie z Tobą. Z nami szukanie specjalistów będzie łatwiejsze.

Nasz sposób działania

Zlecasz rekrutację

Ustalamy sposób i wysokość naszego wynagrodzenia w modelu: przedpłacony (etapowy) lub success fee, podpisujemy prostą umowę

Podpisujemy umowę

Poznajemy Twoje potrzeby, oczekiwania, dopytujemy o niezbędne informacje lub podpowiadamy najkorzystniejszy wariant.

Przeprowadzamy rekrutację

Wyszukujemy kandydatów wg Twoich potrzeb i oczekiwań. Po analizie kandydatów przedstawimy Ci tych najlepszych. W trakcie całego procesu jesteś na bieżąco informowany o efektach naszej pracy.

Zatrudniasz pracownika

Przedstawiamy kandydata bądź dwóch i dokonujesz wyboru. SUKCES nie kończy ochrony Twoich interesów! W pakiecie mamy GWARANCJĘ żeby zminimalizować Twoje ryzyko. Masz to gwarantowane w umowie.

Jesteś zainteresowany ofertą?