Pracownik pomocniczy

2 sierpnia 2022
Pilne

Opis oferty pracy

Dla naszego klienta – dużej, rozwojowej firmy w Starogardzie Gdańskim poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Pomocnicznego

Miejsce pracy: Starogard Gdański

Główne obowiązki:
– prowadzenie procesu technologicznego zgodnie z obowiązującą dokumentacją technologiczną i procedurami BHP, UDT, PPOŻ, ZSZ, GMP
– realizacja okresowych przeglądów urządzeń zgodnie z ustalonym harmonogramem
– bieżące rejestrowanie procesu na podstawie obowiązującej dokumentacji technologicznej
– wykonywanie podstawowych remontów mieszczących się w zakresie posiadanych kompetencji

Oczekiwania:
– wykształcenie min. średnie (preferowane chemiczne lub pokrewne)
– rozumienie aspektów produkcji substancji farmaceutycznych lub innych substancji chemicznych
– podstawowa znajomość zagadnień chemicznych
– mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji
– znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
– akceptacja pracy w ruchu ciągłym
– gotowość do pracy zmianowej

Klient oferuje:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– premie produktywnościowe i okolicznościowe
– prywatna opieka medyczna
– dofinansowanie do posiłków
– karta Multisport
– możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
– Pracowniczy Program Emerytalny
– dodatek za pracę w godzinach nocnych
– paczki i imprezy świąteczne dla dzieci
– bony świąteczne dla pracowników
– platforma MyBenefit do zbierania punktów
– dofinansowanie do wypoczynku
– 1 dodatkowy dzień wolny