Operator Techniczny (miejsce pracy: Sieradz)

22 kwietnia 2022

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

– realizacja zadań związanych z obsługą linii produkcyjnych
– prowadzenie procesu technologicznego zgodnie z obowiązującymi przepisami
– przezbrajanie urządzeń zgodnie z obowiązującymi wytycznymi
– utrzymanie w odpowiednim stanie technicznym maszyn i urządzeń
– przygotowanie obszaru pod względem mikrobiologicznym (sanityzacja i dezynfekcja)
– współpraca z pozostałymi działami wspierającymi obszar produkcji

Wymagania:

– aktualna książeczka sanepidowska
– umiejętność obsługi i przezbrajania maszyn i posługiwania się narzędziami pomiarowymi
– znajomość mechaniki ogólnej, automatyki oraz umiejętności czytania dokumentacji technicznej
– umiejętność pracy zgodnie z procedurami/instrukcjami
– znajomość oprogramowania komputerowego w zakresie MS Office
– dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
– wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o profilu technicznym
– doświadczenie w obszarze produkcyjnym

Klient oferuje:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– premie za produktywność i okolicznościowe
– prywatna opieka medyczna
– dofinansowanie do posiłków
– karta Multisport
– możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
– Pracowniczy Program Emerytalny
– dodatek za pracę w godzinach nocnych
– paczki i imprezy świąteczne dla dzieci
– bony świąteczne dla pracowników
– dofinansowanie do wypoczynku
– 1 dodatkowy dzień wolny