Operator (miejsce pracy: Sieradz)

22 kwietnia 2022

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

– obsługa i czyszczenie urządzeń produkcyjnych
– kontrola przebiegu procesów technologicznych pod względem jakościowym i ilościowym przy zachowaniu zasad BHP, P.POŻ., GMP
– prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

Wymagania:

– aktualna książeczka sanepidowska
– zdolności organizacyjne, kreatywność, zaangażowanie
– dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
– wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o profilu technicznym
– doświadczenie w obszarze produkcyjnym

Klient oferuje:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– premie za produktywność i okolicznościowe
– prywatna opieka medyczna
– dofinansowanie do posiłków
– karta Multisport
– możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
– Pracowniczy Program Emerytalny
– dodatek za pracę w godzinach nocnych
– paczki i imprezy świąteczne dla dzieci
– bony świąteczne dla pracowników
– dofinansowanie do wypoczynku
– 1 dodatkowy dzień wolny