Laborant / Starogard Gdański

2 kwietnia 2022

Opis oferty pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

wykonywanie badań analitycznych w oparciu o specyfikację, metody badań, farmakopea
przygotowywanie roztworów i faz ruchomych do badań analitycznych
przygotowywanie odczynników, sprzętów niezbędnych do wykonania badań analitycznych
prowadzenie dokumentacji analitycznej oraz jej archiwizacja
przygotowywanie prób do badań stabilności
wykonywanie prac pomocniczych w laboratorium

WYMAGANIA:

wykształcenie średnie chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
mile widziany staż w laboratorium analitycznym
znajomość obsługi komputera, w szczególności Pakietu Microsoft Office
umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi
umiejętność pracy zespołowej
dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy
otwartość na zmiany i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem

KLIENT OFERUJE:

zatrudnienie dla nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmy w branży farmaceutycznej
konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie